O nás

Umělecká a sportovní škola pro děti, mládež a dospělé Studio DAG nabízí formou kurzů výuku klasických i moderních technik tance, hudby, divadla a sportu ve vybavených sálech a učebnách ve studiu v Praze 4 pod vedením výkonných umělců předních pražských scén, tanečníků, herců, hudebníků, vrcholových sportovců a uměleckých pedagogů široké veřejnosti od roku 1990.


Vyžití dětem i dospělým v mnoha oborech

Formou volnočasových aktivit nabízí Studio DAG zábavné a vzdělávací vyžití dětem i dospělým v mnoha oborech. Princip pravidelné docházky zaručuje chronologii, možnost plného uplatnění a správného působení metodiky dané aktivity na každého žáka a studenta. Takto navštěvovaná aktivita má smysl, úroveň a dopad na jedince, který tímto způsobem může rozvinout své známky nadání pro umění, sport, či hudbu. Studio Dag navštěvují děti od 3 let, mládež a dospělí. Široké spektrum aktivit a kurzů je členěna podle věkových kategorií a druhu činnosti. Výuka probíhá zábavnou formou a má vysokou úroveň.

Studio má dva taneční a sportovní sály, učebny, šatny a zázemí. Sídlí v budově Pod Terebkou 15/1139 v Nuslích v Praze 4. Před budovou je parkoviště. V těsné blízkosti je stanice tramvaječ.18, autobusu č.193
/ Palouček / a stanice metra C /Vyšehrad /.


Průběh kurzů

Každý kurz probíhá jednou týdně. Výuka u většiny kurzů trvá 80 minut. Skupinové lekce jsou určeny malým kolektivům do 12 účastníků. Při zápisu do jednotlivých kurzů účastník/ nebo jeho rodič / vyplní přihlášku, získá písemné informace o výuce, podmínky studia, seznam doporučených pomůcek, oblečení a obutí.

První lekce je pro seznámení a adaptaci malých dětí rodičům zpřístupněna. U vybraných tanečních kurzů je zajištěna klavírní korepetice.
V pololetí a na konci školního roku je možné vidět účastníky kurzů při práci na otevřených hodinách a v průběhu roku na veřejných vystoupeních. Na konci školního roku vždy Studio DAG pořádá veřejné představení, kde se žáci, studenti, pedagogové a hosté prezentují v rámci daného ročního divadelního projektu.
Zobrazit rozvrh


Školné

Školné se hradí pololetně / září – leden a únor – červen /, nebo celoročně s výraznou slevou. Pokud účastník uhradí dva kolektivní kurzy, školné pro třetí kurz získá zcela zdarma. Tato sleva je nepřenosná na jiného člověka, či do dalšího školního pololetí a nevztahuje se na individuální kurzy.
Informace o školném zde